AUROCK OÜ Laiendab Teenusteportfelli - Puistematerjalide Müük ja Transport Nüüd Saadaval!

AUROCK OÜ Laiendab Teenusteportfelli - Puistematerjalide Müük ja Transport Nüüd Saadaval!

Tagasi

AUROCK OÜ, tuntud oma usaldusväärse jäätmeveoteenuse poolest, on rõõmuga teatav, et on laiendanud oma teenusteportfelli. Nüüdsest pakume ka puistematerjalide müüki ja transporti. Meie uued teenused hõlmavad laia valikut materjale, sealhulgas puitu, mulda, liiva ja killustikku.

Lai valik puistematerjale

Meie klientidel on võimalus valida erinevate materjalide hulgast, sealhulgas:

Kõik materjalid on saadaval erinevates kogustes ja neid saab tellida vastavalt kliendi vajadustele.

Professionaalne transport

AUROCK OÜ tagab kiire ja usaldusväärse materjalide kohaletoimetamise. Meie kaasaegne veokipark võimaldab transportida suuri koguseid korraga, tagades kiire ja efektiivse teeninduse.

Kvaliteetne teenindus

Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kes aitavad leida parimad lahendused vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Oleme pühendunud pakkuma kõrgeimat teeninduse taset, et tagada klientide rahulolu.

Keskkonnasõbralik lähenemine

AUROCK OÜ on pühendunud keskkonnasõbralike lahenduste pakkumisele. Kõik meie tegevused vastavad rangetele keskkonnanõuetele, tagades minimaalset mõju loodusele.

Võta meiega ühendust

Kui soovid rohkem teada meie uutest teenustest või esitada tellimust, võta meiega ühendust telefonil või e-posti teel. Meie klienditeenindus on alati valmis vastama teie küsimustele ja pakkuma vajalikku abi.

AUROCK OÜ – Usaldusväärne partner jäätmeveo ja puistematerjalide müügi ning transpordi alal.

 

[Pildi kirjeldus: AUROCK OÜ veok koos konteineriga, taustal näha puistematerjalide hunnik. Foto: AUROCK OÜ.]

TELLI KONTEINER

Konteineri andmed

Vali konteineri suurus
Vali jäätmete liik

KontaktandmedHindame teie valikut teha meiega koostööd teie jäätmekäitlusvajaduste osas ja ootame konteinerlahenduse tarnimist, mis aitab kaasa puhtama ja säästvama keskkonna loomisele. Täname, et usaldasite oma jäätmekäitlusvajadused meile!